no-img

ادامه مطلب

DOC
پایان نامه مهندسیIT شبیه ساز Gridsim
doc
اکتبر 28, 2015
تعداد صفحه:65
۵,۰۰۰ تومان
۵,۰۰۰ تومان – خرید

پایان نامه مهندسیIT شبیه ساز Gridsim


پایان نامه مهندسیIT شبیه ساز Gridsim

گريد (Grid) عبارت است از شبكه گسترده اي با توان محاسباتي بالا كه امكان اتصال به اينترنت را هم داراست. گريد، ديگر از رايانه هاي همگن اختصاصي تشکيل نمي شود و بلکه از مجموعه اي از رايانه هاي توزيع شده در سطح اينترنت و يا اينترانت هاي متعدد که به صورت غير اختصاصي از طريق پروتکل ارتباطي از طريق يک سيستم مديريت گريد با يکديگر در ارتباط مي باشند.گرید می­تواند هم نیازمندی های کاربرانی که با معماری کامپیوتر آشنایی و تخصص دارند را پاسخ دهد و هم نیازمندی های ­کاربران غیر­متخصص را. بسیاری از مشتریان گرید دانشمندان سایر رشته­ های غیر کامپیوتر هستند که از گرید برای اجرای برنامه ­های کاربردی بسیار سنگینشان استفاده می­کنند. مشتری گرید باید بتواند کلیه قیود مورد نظرش را در بالاترین سطح انتزاع ممکن بیان کند، اما به هر حال مشتری باید تا حدودی به کلیات آشنا باشد و نیازمندی های حدودی­اش را بدانیم.

در گريد انواع و اقسام رايانه هاي مختلف با توانايي ها و قابليت هاي مختلف و سيستم عامل هاي متفاوت يافت مي شوند. اين رايانه ها به صورت غير اختصاصي مي باشند و صرفاً در صورتي که کاربر از توان محاسباتي رايانه به صورت کامل استفاده نکند، در اختيار گريد قرار مي گيرد.

شبكهD-Grid از نرم افزارGlob us toolkit ساخت گروهGlobal Grid Forum استفاده مي كند كه نرم افزاري از نوع open-source است و براي هماهنگ كردن توان پردازش شبكه هاي پراكنده كامپيوترها و انجام كارهاي مختلف در چندين ماشين مورد استفاده قرار مي گيرد. درست نظير اتصال  يك  خانه  به  شبكه برق  سراسري  ،هررايانه بایدبه  شبكه  محاسباتي  سراسري  جهاني  اتصال  داشته  باشد و بتواند همه  فعاليت هاي  متنوع  از قبيل  پردازش، ذخيره  و بهره وري  از اطلاعات  را در درون  شبكه ای گسترده به انجام برساند.

 برچسب‌ها :

درباره نویسنده

تک پروژه بزرگترین مرجع برای دانشجویان

تک پروژه 123 نوشته در مرجع پایان نامه، مقاله، کتاب، پروژه دانشجویی، کنکور، استخدامی دارد . مشاهده تمام نوشته های

دیدگاه ها


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *