no-img

ادامه مطلب

DOC
پیاده سازی وب سایت داروهای گیاهی و ژنتیک
doc
نوامبر 25, 2015
تعداد صفحه:91
۵,۰۰۰ تومان
۵,۰۰۰ تومان – خرید

پیاده سازی وب سایت داروهای گیاهی و ژنتیک


پیاده سازی وب سایت داروهای گیاهی و ژنتیک

چکیده:

آيا مى دانيد وبسايت چيست و هدف از طراحى و به وجود آمدن آن چه بوده است؟ هر سايتى موضوعى دارد كه بيشتر بر اساس نياز بوده و افراد به دنبال آن مى گردند. اگرچه همه سايت ها مفيد نيستند اما هر سايتى به دنبال هدفى ساخته شده كه ممكن است مفيد يا مضر باشد.

دانستن اصول طراحى وبسايت و نيز دانستن و مهارت در كدنويسى هاى مختلف آن به تخصص نياز دارد. مثلا زبان هاى برنامه نويسى همچون html ، css ، php و … از اين مواردند . براى طراحى وب ميبايست براى مديرت آن را براساس يكى از سيستم هاى مديريت محتوا ساخت . براى راه اندازى سايت دو راه وجود دارد : اول بر روى لوكال هاست (رايانه يا لپ تاپ) و دوم بر روى فضاهاى ميزبانى اينترنتى .

در دنياى امروز از سايت براى اهداف مختلفى استفاده مى شود از جمله : اهداف شغلى ، اشاعه موضوعى خاص و خدمات رسانى كه هريك در جاى خود مهم اند .

یک وب سایت با نام دامنه‌ای که به صورت اختصاصی برای آن ثبت گردیده، فراخوانی می‌شود. بنابراین به منظور داشتن یک وب سایت نیاز به طراحی سایت، تهیه دامنه و ميزباني می‌باشد .باپيشرفت تكنولوژي و اينترنت در آينده نزديک هر کسي مانند شناسنامه بايد يک سايت براي معرفي خود داشته باشد. شما با استفاده از یک سایت اینترنتی می توانید به راحتی کلیه محصولات خود را به بازديدكنندگان معرفی کنیديك وب سايت راهی مناسب برای ارائه اطلاعات مختلف در مورد کالاها و خدماتی است که شرکت به مشتریان ارائه می دهد. بدون اینکه مشتری مجبور باشد در زمان خاصی به شرکت مراجعه کند و یا اینکه با شرکت تماس بگیرد می تواند در هر کجا که باشد به سایت شرکت مراجعه کند و اطلاعات مورد نظر خود را کسب کند.  با استفاده از یک سایت اینترنتی می توان به راحتی اطلاعات مربوط به محصولات جدید را منتشر کرد بدون اینکه نیازی به چاپ بروشورها و آگهی های جدید باشد. مشتریان ممکن است ۲۴ ساعته به شما دسترسی نداشته باشند، اما در هر زمان و مکانی مي توانند به وب سايت شما مراجعه کنند. پس وب سايت نماينده ای از شماست که ۲۴ ساعته قابل دسترس است.

 درباره نویسنده

تک پروژه بزرگترین مرجع برای دانشجویان

تک پروژه 123 نوشته در مرجع پایان نامه، مقاله، کتاب، پروژه دانشجویی، کنکور، استخدامی دارد . مشاهده تمام نوشته های

دیدگاه ها


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *